Peter Schiff na Twitterze Hack: „I Wonder if This Is a Harbinger of Bitcoin Itself Being Hacked“

Jak oszuści Bitcoinów włamali się do Twittera
Bitcoiners wyśmiewają podżeganie do strachu Schiffa.
W swoim nowym tweecie, Peter Schiff, dyrektor generalny Euro Pacific Capital, twierdzi, że sam Bitcoin mógł zostać zhakowany po tym, jak porwano szereg wybitnych kont w krypto-walutach w celu promowania oszustwa związanego z krypto-walutą.

„Wygląda na to, że wszystkie zweryfikowane konta na Twitterze zostały zhakowane przez kogoś, kto prowadził oszustwo Bitcoin. Choć raz brak weryfikacji ma swoją zaletę. Zastanawiam się, czy to zwiastun zhakowania samego Bitcoina?“
Obrońca Bitcoin wzywa jego zwolenników, aby pozostać na bezpiecznej stronie, inwestując w jego ukochanego złota.

Powiązany z .
Max Keiser Sides z Peterem Schiffem podczas gdy Charles Hoskinson z Bashing Cardano
Jak oszuści Bitcoin Evolution włamali się do Twittera
Jak donosi U.Today, oficjalne konta na Twitterze Baracka Obamy, Billa Gatesa i innych ważnych osobistości zostały przejęte przez hakerów 15 lipca w celu reklamowania oszustwa Bitcoin.

Pod zasłoną działań charytatywnych, oszuści obiecali podwoić ilość Bitcoinów wysyłanych na ich adresy, co oczywiście było wielkim, tłustym kłamstwem.

Oszustwo to miało miejsce zaraz po tym, jak wielokrotne wymiany kryptokurantów, w tym Binance i Coinbase, zaczęły ogłaszać swoją współpracę z oszustwem „CryptoForHealth“, które rzekomo rozdawało 5 000 BTC. Strona internetowa „CryptoForHealth“ została już zdemontowana.

Później ujawniono, że złym aktorom udało się uzyskać dostęp do panelu Twittera, rzekomo spłacając jednego z pracowników firmy.

Powiązany z .
Peter Schiff mówi, że Bitcoin Whales rozładowują swoje monety na spekulatorach GBTC.
Bitcoiners wyśmiewają podżeganie do strachu Schiffa.
Według byłego handlarza z Wall Street, Tone’a Vaysa, ostatni atak Schiffa na Bitcoina zdradza, jak bardzo nie ma on pojęcia o tym, jak naprawdę działa wiodąca kryptokur waluta:

„To doskonały przykład na to, jak Bitcoin wciąż podkrada się do ludzi, którzy nie chcą tego zrozumieć.“
Złoty błąd lubi kompromitujące konta Twitter do hakowania najbezpieczniejszych sieci na świecie, którego moc obliczeniowa niedawno osiągnął nowy wszech czasów wysoki.

W styczniu Schiff zawstydził się, tracąc dostęp do swojego portfela Bitcoin, ponieważ nie był w stanie określić różnicy między hasłem a pinezką.